This page needs JavaScript activated to work. وبلاگ

آغاز به کار تولید استارت آپ اپلیکیشن گهوارک

یکشنبه 28 مهر 1398 1602

این اپلیکیشن که در حوزه کودک خدمات پزشکی و روانشناختی ارائه می دهد، با پشتیبانی آقای دکتر فرهت و ایده پردازی خانم مهناز تربتی دانشجوی رشته برنامه ریزی یادگیری الکترونیک (دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی) در حال طراحی و تولید است.

رفتارهای جالب در کودکان

یکشنبه 28 مهر 1398 1193

کودکان رفتار و عادات خاصی دارند که گاهی والدین از وجود آنها اظهار نگرانی می‌کنند اما دلیل خاصی برای آنها وجود ندارد و میان کودکان طبیعی است.

دلیل ادرار نکردن نوزاد

چهارشنبه 26 تیر 1398 1162

گهوارک نوزادان در ۲۴ ساعت بعد از تولدشان تنها یک بار ادرار می کنند، اما بعد از گذشت یک هفته، تکرر ادرار تازه وارد به ۸ تا۱۰ مرتبه هم خواهد رسید.ادرار ویژگی هایی دارد که بر اساس ان میتوان نکات مهمی درباره سلامت بدن به دست اورد. . به عنوان مثال رنگ ادرار، بوی ادرار و تکررش می تواند نشان هد کودک چه مشکلات احتمالی دارد.

رفتارهای جالب در کودکان

چهارشنبه 26 تیر 1398 1107

گهوارک کودکان رفتار و عادات خاصی دارند که گاهی والدین از وجود آنها اظهار نگرانی می‌کنند اما دلیل خاصی برای آنها وجود ندارد و میان کودکان طبیعی است.

5دانستنی_جالب_در_مورد_تکامل_کودکان

چهارشنبه 26 تیر 1398 1168

بررسی تیم پزشکی و متخصصان گهوارک نشان میدهد كودكان دنياي متفاوتي با بزرگسالان دارند. در چند سال اول زندگی، چیز برایشان تازگی دارد و در همه حال و در همه جا در حال یادگیری هستند. آن‌ها در سال‌های اول زندگی باید یاد بگیرند که چطور از اشیا و زبان استفاده کنند و درک موضوعات برایشان پيچيده است.