آموزش پزشکان

1- تمامی نوبت های آن مرکز می بایست از طریق سامانه صورت پذیرد و پذیرش نوبت ، باید از طریق گهواره رایان یار انجام شود.
2- مرکز درمانی متعهد است نوبت‌هایی که توسط سامانه ثبت گردیده، در زمان‌های ثبت‌شده مورد ویزیت قطعی قرار دهد و در صورت هرگونه پذیرش خارج از مفاد قرارداد، مسئولیت اخلال بر عهده‌ی مدیریت آن مرکز می‌باشد.
3- در صورت مراجعه حضوری افراد جهت دریافت نوبت، مرکز می بایست جهت عدم تداخل در نوبت دهی، فقط از طریق پنل اختصاصی و از بخش نوبت های دستی اقدام شود.
4- در صورت هر گونه تغییرات در روند نوبت دهی مرکز درمانی، می بایست در اسرع وقت از طریق پنل اختصاصی اعلام شود و در صورت عدم دسترسی، با بخش فنی از طریق تلفن گویای شرکت 05138438232 تماس گرفته شود.
5- نام کاربری و پسوورد ورود به پنل اختصاصی، پس از ثبت نام بصورت محرمانه در اختیار مدیریت مرکز درمانی قرار خواهد گرفت و فقط می بایست در صورت صلاحدید مدیریت در اختیار رابط کاربری آن مرکز قرار گیرد و مسئولیت عدم رعایت موارد امنیتی پنل بر عهده مدیریت آن مرکز می‌باشد.
6- سامانه هیچ‌گونه دخالت و منفعت مالی در مبلغ ویزیت ندارد، و تنها بابت حذف هزینه‌ی رفت‌وآمد، با توجه به شرایط نوبت‌دهی (برای نوبت‌های مدت‌دار)، مبلغی را از بیمار دریافت می‌نماید که این مبلغ هیچ ارتباطی با حوزه‌ی درمان و ویزیت ندارد و مربوط به حوزه‌ی خدمت رسانی می‌باشد و با رضایت و توافق بیمار این مبلغ از 500 تومان تا 3000 تومان قابل تغییر است. و در صورت عدم پرداخت مبلغ فوق، بیمار می تواند با مراجعه حضوری نوبت خود را دریافت نماید.(لازم به ذکر سیاست دریافت نوبت در مراکز بستگی به تصمیمات مدیریت مرکز دارد)
7- اطلاعات وارده در بخش ثبت نام ،پس از تطابق با مراجع رسمی علوم‌پزشکی و تایید نهایی توسط مدیریت شرکت و امضاء و مهر فرم قرارداد توسط مدیریت وارد سیستم خواهد شد.
8- در صورت فعال بودن گزینه پرداخت آنلاین حق ویزیت پزشک، شرکت بصورت هفتگی با طرف قرارداد(مرکز درمانی) تسویه خواهد نمود و هیچگونه مبلغی از ایشان کسر نخواهد شد.
9- تمامی افراد شرکت اعم از بازاریاب و مسئولین نمایندگان در سراسر کشور دارای کارت شناسایی معتبر هستند و این امکان وجود دارد تا از طریق همین سامانه صحت کارت شناسایی آنان استعلام شود. در غیر اینصورت مسئولیت هر گونه سوء استفاده توسط افراد سودجو و عدم استعلام بر عهده مدیریت آن مرکز است.