پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر.دختر من ۳ سال داره.از یکماه پیش سرما خورده و گوشش سنگین شده.دو دوره فارمنتین۴۰۰/۵۷ مصرف کرد اما بهتر نشد.الان داره کلاریترومایسین ۲۵۰ خارجی مصرف میکنه.تبش قطع شده و شرایط عمومی بهتر شده ولی هنوزم گوشش سنگین هست و بهتر نشده.به نظرتون چه کاری باید انجام بدیم.لازم به ذکر است در حال حاضر در وسط دوره مصرف کلاریترومایسین هست.آیا باید آنتی بیوتیک عوض بشه یا مورد دیگه انجام بشه.لطفا راهنمایی فرمائید.متخصص گوش و حلق و بینی دیروز گفت هنوز پشت پرده گوشش مایع هست.
رستا اسکندری دیدگاه: 1 بازدید: 1284 1398/09/11 18:31
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام در صورت عدم پاسخ به درمان انتي بيوتيكي شايد نياز به بررسي مجدد و انتي بيوتيكي تزريقي و شايد لوله گوش باشد بهتر است ويزيت شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید