پرسش و پاسخ پزشکی

سلام اقای دکتر من چند تا سوال پایین تر گفتم بهتون سشنبه پسرمو اوردم پیشتونسرما خورده بود.کتوتیفن و سالبوتامولبهش دادین الان ۳ماه و ۱۶روزشه
گفتم سینه مو قبول نمیکنه الان ی ذره بهتر شده
دیشب گریه میکرد توی دهنش رو دیدم پر بود از آفت نمدونم یا برفک
ممکن سینه رو قبول نمیکنه از اون ها باشه؟چ بگیرم ازداروخانه بدم بهش ک خوب بشه؟اوناچرا میزنه توی دهنش؟ازپستونکی ک میخوره نیست؟؟
اقای دکتر تو این سن میتونم خوراکی جز شیر بهش بدم؟
کیان آزان دیدگاه: 0 بازدید: 853 1398/09/16 14:57
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام بجز شير مادر چيزي ندهيد در مورد برفك هم بايد ديده شود چون شيرمادر خواران مشابه ضايعات افتي در دهان دارند اگر واقعا برفك باشد بايد از قطره نيستاتين استفاده كنيد ترجيحا پستانك داده نشود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.