پرسش و پاسخ پزشکی

سلام درادامه پاسخ دکتر اینکه فرمودین شاید طعم شیر شاید عوض شده ،اقای دکتر پسرم وقتی اینجوری میشه شیرمو تو شیشه میدوشم میخوره به راحتی ولی سینمو نمیگیره و هیچ دارویی هم مصرف نمیکنم ؛ طرف سینم ک میبرم روشو برمیگردونه و گریه میکنه ، مجبور میشم انقد تکون تکونش بدم ک گیج بشه بعد میزارمش زیر سینم ،میخوره
فرشته صابری دیدگاه: 0 بازدید: 1014 1398/09/19 21:14
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام بهتر است ويزيت شود شايد در فرايند شير دهي مشكلي ايجاد شده و بهتر است بررسي شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.