پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر، پسرم الان 9 ماهشه و وقتی بدنیا اومد یک ماهه ک بود فتق گرفت سمت راست دکتر شجاعیان جراحی کردن بعد ده روز باز سمت چپ رو باز کرد ک بازم جراحی شد اما متاسفانه چند روز بعد سمت راستو ک قبلا جراحی شده بود و باز کرد ب دکتر مراجعه کردم دکتر گفت فعلا نمیخاد ک جراحی بشه باشه از شش ماهگی ب بعد آخه موقع مدفوع کردن زور میزد و بخیه ها رو باز می‌کرد ک بعد دکتر گوارش گفتن ک آلرژی ب لبنیات گاوی دارد ک هم خودم رعایت کردم هم ب کودک ندادم تا موقعی ک اومدم پیش شما ک گفتین عیب نداره لبنیات بدین ک خوشبختانه زور نمیزنه در مدفوع کردن حالا ب نظر شما جراحی رو انجام بدیم یا مشکلی نیست ک باز باشه خودش خوب نخواهد شد؟یک سوال دیگه صورتشو زیاد ب زمین میزنه بعدش ب گریه میفته علتش چیه؟
فرزاد زعفرانی دیدگاه: 0 بازدید: 771 1398/09/21 08:48
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
در مورد نياز به جراحي بايد حتما مجددا ديده شود در مورد صورت هم شايد مشكل خاصي داشته مثلا درد يا علت ديگه اي كه در موقع ويزيت اين مورد را هم بفرماييد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید