پرسش و پاسخ پزشکی

سلام
دخترم ۷ ماهش از دیروز یبوست گرفته خیلی گریه میکنه راهنمایی کنین چ کار کنم
امکانش هس از قطره آهن باشه ؟
یا اینکه از غذا باشه ؟
راهنمایی کنین لطفا
دارویی هس تهیه کنم یا کار دیگ؟؟
لیانا یزدی دیدگاه: 0 بازدید: 680 1398/09/22 10:11
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام معمولا يبوست در ٧ ماهگي شايع نميباشد ولي در مورد اهن ميتواند يبوست بدهد ولي خيلي شديد نيست و توصيه ميشود قطره اهن قطع نشود در مورد غذا هم موز اگر بدهيد ميتواند ويا تغذيه با شيرخشك هم ميتواند يبوست بدهد در مورد دارو هم بايد علت مشخص شود و بررسي شود چون گفتم خدمتتون سن شايع نيست
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.