پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر پسرم ۴۰ روزشه وقتی قد می‌کشه یا پاپا می‌کنه پاهاش میلرزه اونقدر ک خودم با دستم پاهاشو نگه میدارم میخواستم ببینم خطر ناک نیست ؟؟
مهدی و مصطفی شرفی دیدگاه: 0 بازدید: 854 1398/09/25 10:27
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام در ٤٠ روزگي انجام اين كار درست نيست و شيرخوار توانايي ايستادن روي پاي خودش را ندارد وبايد در٦تا٨ ماهگي بتواند اينكار را انجام دهد و لرزش كودك ايرادي ندارد ولي براي اطمينان در ويزيت بعدي توسط پزشك حتما ياداوري شود تا بررسي شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.