پرسش و پاسخ پزشکی

سن ۲۴ روزه وزن اون رور ۴۲۵۰ علت مراجعه یک چکاپ از نظر زردی و خس خس سینه بود که فرمودین مشکلی نداره ،شکمش هم کار کرد اما مثل قبل که چند دفعه بود نیست ، خیلی آب دهنش رو میده بیرون جسارتا تف از همون روزای اول اینجوری بود مشکلی نداره ؟ بعد اون قطره ویتامین آ و د رو هم هرجوری میدم از دهنش میده بیرون چکار کنم ؟
نیما نظامی دیدگاه: 0 بازدید: 318 1398/09/28 14:13
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
در مورد دفع مدفوع اگر تا سه روز هم دفع نداشته باشد ايراد ندارد ودر مورد ترشحات دهان هم اگر استفراغ ندارد خيلي مهم نيست نگران نباشيد در مورد قطره ا د هم اگر نميخورد ميتوانيد نوع قطره را تعويض كنيد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

>