پرسش و پاسخ پزشکی

سلام اقای دکتر فرهت خسته نباشید دخترم دو سالشه آبریزش بینی زیاد داره با توجه به اینکه حساسیت داره و دیفن هیدرامین مصرف میکنه پیشنهادتون چه دارویی دیگه ای هست برای روند بهبودی سریعتر و اینکه قطره آهن لیپوزوفر باعث سیاهی دندان میشه؟؟؟ممنون و تشکر از وقتی که میذارید.. .
جاوید رحمت پور دیدگاه: 0 بازدید: 849 1398/10/16 12:09
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
كتوتيفن هم ميتوانيد بدهيد قطره اهن كه فرمودين هم مختصري سياه ميكند
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید