پرسش و پاسخ پزشکی

سلام و خسته نباشید اقای دکتر فرهت. دختر من قبلا بخاطر کم وزنی توسط شما ویزیت شده و حالا دوباره باید میاوردمش ولی هرکار میکنم نمیتونم از گهوارک نوبت بگیرم اصلا تاریخ روز را نشون نمیده ک بتونم نوبت بگیرم. نگرانم . یکم روی کمرش دونه های ریز سفیدزیر پوستی زده. راهنماییم میکنین؟؟
حلما حقدادی دیدگاه: 0 بازدید: 790 1398/10/17 01:06
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام روزهاي فرد ساعت ١٠ سايت باز ميشود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید