پرسش و پاسخ پزشکی

سلام من ی بچه ۱۰ ماهه دارم که یک کیلو و نیم بود که متولد شد الان ۷ کیلو شده میخواستم بگم پسرم روزی ۳ بار شکمش کار میده البته از اول اینجور نبود الان بیشتر شده بهش موز و سیبم میدم ولی تاثیر نداره این اشکالی نداره یا باید به پزشک مراجعه کنم لطفا راهنماییم کنید؟
امیرسجادی دیدگاه: 0 بازدید: 616 1398/10/18 00:37
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام با توجه به وزن گيري به نظر مشكلي ندارد ولي هر زمان شد ويزيت شود اورژانسي نيست
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.