پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر.وقت بخیر.من دخترم رو ۴۰ روزگی آوردم پیشتون..دخترم دائم تو دهنش چیزی میاد که قورت میده و همش داره انگار چیزی میجوه.فقط گاهی اوقات بالا میاره بیشتر علائمش شبیه رفلاکس پنهان هست.البته کیپی بینی گرفتگی صدا..قرمزی چشم.عطسه و گاهی تک سرفه میکنه..خیلی موقع دفع زور میزنه و گاهی موقع شیر خوردن دائم به خودش میپیچه و کمرش رو کش و قوس میده.به سختی میخابه و خواب سبکی داره.شما براش کولیکیز و شربت دیفن هیدرامین تجویز کردین شبی ۲ سی سی..

من میخاستم ببینم این شربت رو به چه دلیل براش تجویز کردین و تا کی باید بهش بدم؟
دوم اینکه رفتم واکسن دوماهگیش رو بزنم،نزدن گفتن باید با شما مشورت کنم چون دیفن هیدرامین میخوره میتونم واکسن بزنم؟
یا باید کلا قطع کنم؟
نعیمه ربانی دیدگاه: 0 بازدید: 1732 1398/10/18 22:21
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
اين شربت هم براي علايم سرماخوردگي هستش هم به درمان كوليك كمك ميكند تا يك هفته نهايت ١٠ روز بدهيد در مورد واكسن هر موقع علايم سرماخوردگي بهبود پيدا كرد تزريق شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.