پرسش و پاسخ پزشکی

سلام
دخترم ۸ ماهشه سرما خورده سرفه هم داره از شربت سابوتامول استفاده میکنم ک سری قبل تجویز کردین گفتین اگ دوباره سرفه کرد استفاده کنم سوالم اینه چند روز استفاده بشه؟؟؟
واینکه قطره استامینفونم بهش میدم ایا با این شربت مشکلی یش نمیاد ؟؟تداخل دارویی نداره
و سرماخوردگی کیدی کلد هم میدم ؟؟
لطفا راهنمایی کنین ممنونم
لیانا یزدی دیدگاه: 0 بازدید: 609 1398/10/21 21:29
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام بهتر است ويزيت شود در مورد داروها هم سرماخوردگي و استامينوفن بدهيد در مورد شربت سالبوتامول هم از اسپري سالبوتامول براي يك هفته هر ٦ ساعت ٢ پاف بزنيد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

>