پرسش و پاسخ پزشکی

سلام خسته نباشی آقای دکتر شاه فرهت دخترم 2ساله هست تقریبا یک سال هست از مای بیبی گرفتمش اماشب ادراری داره با این که شب دو ساعت به دوساعت میبرمش دستشویی اگه دو ساعت بشه سه ساعت جیش میکنه این حالت تو روزم اتفاق میوفته وقتی بخابه واقعا کلافه شدم چی کارکنم دارو داره؟اسم دخترم زهرامحمدی ست از بیمارای خودتونم ممنون میشم جواب دهید
زهرا محمدی دیدگاه: 0 بازدید: 899 1398/10/22 00:41
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام بهتر است ازمايش ادرار داده شود و با جواب ازمايش ويزيت شود البته همراه با كشت ادرار
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.