پرسش و پاسخ پزشکی

عرض سلام خدمت جناب آقای دکتر فرهد من نوزادم ۲۲ روزشه توی سه روزگی زردی گرفت به دستور پزشک سه روز زیر دستگاه بود دیروز راآوردیم خدمتتون فرمودین هنوز زردی داره آزمایش بدیم.الان جواب آزمایش رو گرفتیم.
G6PD...20
Total blirubin...16
Direct bilirubin...0.7
Total Thiroxin...9.8
Free T4...1.64
Tsh...5.58
فرمودین فردا بیارم ازمایش رو که ببینین. چون فاکتور بالا بود گفتم امشب ازتون کسب تکلیف کنم . نیاز هست تا فردا توی دستگاه فتوتراپی بگذاریم
محمد عامل منیریان دیدگاه: 0 بازدید: 929 1398/10/29 18:54
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
اگر عدد توتال ٢٠ بوده حتما فوتوميخواهد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.