پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر خسته نباشین.دخترم ۸ ماهشه وقتی به روی شکم میزارمش که سینه خیز یا ۴دست و پا یاد بگیره بعد چند ثانیه شروع میکنه به گریه کردن و مجبور میشم برش دارم‌ خیلی نگرانم آخه معمولا تو این سن باید ۴دست و پا بره لطفا راهنمایی کنین چیکار باید بکنم تا سینه خیز بره حداقل
درسا ذوقی دیدگاه: 0 بازدید: 796 1398/10/30 18:05
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
در مورد تكامل شيرخوار بايد حتما در ٤ زمينه بررسي شود و اينكه فقط ٤ دست وپانميرود ملاك نيست بهتراست ويزيت شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید