پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر.پسرم ۱سالشه بعداز مصرف۲تا شربت سالبوتامول و کتوتیفن هرکدام به فاصله نیم ساعت که خودتون تجویزکردین حالت گیجی داره هی تلوتلو میخوره و زمین میخوره دور چشمش هم قرمز شده
علی تاجی الیاتو دیدگاه: 0 بازدید: 291 1398/11/01 18:21
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
شربت كتوتيفن مختصري خواب الودگي ميدهد ولي اگر شدت گيجي بدين صورت است كه فرمودين بهتر است بررسي شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

>