پرسش و پاسخ پزشکی

سلام.خسته نباشید.دخترم ۳ماه تمام شده هرچی شیرمیخوره بالامیاره ودل دردمیشه.اصلاشیردرمعده اش نمی مونه ۴روزه اصلادرست شیرنمیخوره.گریه بی دلیل هم خیلی زیادمی کنه.لطفابفرماییدچیکارکنم.درصمن شیرخشک نان میخوره بالامیاره ببلاک میخوره دل دردمیشه.
زینت حسینی دیدگاه: 0 بازدید: 860 1398/11/02 18:52
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام سوال اول اسهال هم شده است؟ اگر اسهال شده سريع ويزيت شود در اير اينصورت وزن تولد و وزن كنوني را بفرماييد ؟ واينكه چقدر شير خشك ميدهيد در ساعت چند سي سي؟
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید