پرسش و پاسخ پزشکی

سلام اقای دکتر فرهت وقت بخیر ، پسر من دو ماه و نیم بود برا رفلاکس اوردم پیشتون بهش رانیتیدین دادین و فرمودین تا پنج ماهگی خوب میشه الان سه و نیمش هس خیلی بالا میاره و دو روزم هس که هم شیر میخوره بالا میاره خیلی نگرانشم داروی قویتری که فرمودین اگه این جواب نداد چی هس و ایا راحلی داره لطفا راهنمایی کنین
ارشاویر حسینی دیدگاه: 0 بازدید: 855 1398/11/03 12:01
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام اسهال هم شده است ؟ اگر اسهال ندارد و با رانيتيدين پاسخ نداده است بايد از پنتوپرازول با دوز مناسب استفاده شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید