پرسش و پاسخ پزشکی

سلام دکتر شاه فرهت. خسته نباشید. پسرم پنج ماهشه. صورتش دو ماهه بیرون ریخته و زخم مانند شده حتی عفونتی شده. دکترا گفتن حساسیت شیر گاوه. خانومم دو ماهه شیر و لبنیات و تخم مرغ و شیرینی و ..... نخورده. ولی متاسفانه صورت بچه فرقی نکرده. یه پماد دست ساز دادن میزنیم خوبه ولی قطع میشه دوباره صورتش میریزه بیرون. راستی شیر مادرشو میخوره. لطفا راهنمایی کنید
امیر حسین حسین آبادی دیدگاه: 0 بازدید: 787 1398/11/03 21:01
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام بهتر است حتما ويزيت شود تا ضايعات ديده شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.