پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر شاه فرهت.
چند روز پیش یلدا بختیاری رو آوردیم مطبتون که حدود یک هفته ای بیمارستان امام رضا بستری بود به دلیل اسهال شدید و تشخیص حساسیت به شیر مادر شد و شیر خشک بیومیل ال اف بهش دادن که خوب بود.
من براش ببلاک ال اف گرفتم و آوردم مطبتون و گفتین خوبه همینو بهش بدیم.
از دیشب که بهش دادن ببلاک رو اسهال شده و الان دوباره بیمارستان کاشمر بستری شده.
چیکار کنیم آقای دکتر.
آیا همون شیر خشک بیومیل ال اف رو بهش بدیم یا بیاریمش مشهد.
سارینا بختیاری دیدگاه: 5 بازدید: 2511 1398/11/05 20:00
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
ابتدا بهتر است علت اسهال مشخص شود و ازمايش مدفوع داده شود در مورد نوع شير خشك معمولا عامل اسهال نميباشد ولي در صورت عدم بهبودي مراجعه شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید