پرسش و پاسخ پزشکی

سلام . پسرم ۶ ماهشه قطره آهنو وقتی بهش میدم بالا میاره لطفا یک قطره آهن خوب رو معرفی بفرمایید و اینکه یک راهکار بدین برای خوراندنش به پسرم. قطره مولتی ویتامینشو تا الان با شیرم قاطی میکردم بهش میدادم چون اونم نمیخوره ، ایرادی نداره؟
۲_پسرم یه چند روزیه عطسه زیاد میزنه و بینیش سر صبح و اخر شب کیپ میشه ولی تب نداره، سرماخوردس؟چیکار بکنم؟
فرشته صابری دیدگاه: 0 بازدید: 785 1398/11/07 22:49
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام در مورد قطره اهن ميتوانيد سيدرال بدهيد خوش طعم هستش مولتي ويتامين هم بهتر است تركيب با چيزي نشود در مورد ابريزش بيني اگر تب بيشتر از ٣٨/٥ دارد بهتر است ويزيت شود در غير اينصورت از قطره بيني استفاده كنيد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید