پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر خسته نباشید
نوزاد ۸۳ روزه من ک پرسیده بودید چند ساعت در روز میخابد ؟من زمان گرفتم بین ۶ تا ۷ ساعت میخابد و گفتید اگر زیاد میخابد دیفن را قطع کنید ..
فقط ی سوال دیگه نوزاد من از ساعت ۳ یا ۴ عصر شروع به گریه وجیغ زدن میکند تا ساعت ۸و۹ شب نمیتونم بفهمم چشه فقط صدای اووه داره تو گریه هاش تو رو خدا بگید چیکار کنم شما خودتون ویزیتش کردید گفتید آخر بهمن خوب میشه وزن تولدشم ۳/۱۰۰ و وزن الانش هم ۶/۷۰۰ بگید برای گریه هاش چیکار کنم؟ شیر مادر هم میخورد. ۱۳برج۸هم ب دنیا آمده
ممنون.
میثم شرفی دیدگاه: 0 بازدید: 1581 1398/11/08 23:42
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
ببينيد در سن شيرخوار شما براي دو تا بيماري ميتواند بيقراري بدهد يكي كوليك نوزادي كه سن شايع ان همين ٢/٥ ماهگي بوده و تا ٤ ماهگي تشديد پيدا ميكند و سپس تا ٦ ماهگي بهبود ميابد كه درمان ان هم استفاده از قطره كوليك آز هستش ٥قطره هر ١٢ساعت اگر بهبودي نداشت ١٠ قطره هر ١٢ ساعت وحتما اروغ كودك گرفته شود مورد بعدي رفلاكس هستش كه با توجه به سن و وزن كودك شما قويا مطرح ميگردد و توصيه به مصرف دارو نميشود و تا ٦ ماهگي بتدريج بهبود ميابد اگر بهتر نشد يا بيقراري تشديد پيدا كن درمان نياز است
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید