پرسش و پاسخ پزشکی

سلام وقت بخیر پسرم شش ماهشه نزدیک ۱ هفتس از چشم سمت راستش در طول روز خیلی آب میاد و صبح که از خواب بیدار میشه اون چشمش خیلی چرک میده و شبها و صبحها هم بینی هاش کیپ میشه ، واسه بینیش قطره استفاده میکنم خوب میشه ، واسه چشمش چیکار کنم؟
فرشته صابری دیدگاه: 0 بازدید: 761 1398/11/11 09:35
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
در مورد چشمهاش اگر از بدو تولد اين حالت بوده معمولا تا يك سالگي خوب ميشود ولي اگر تازه اين علايم ايجاد شده علامت عفونت بوده و بايد حتما نمونه برداري شود و دارو شروع شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید