پرسش و پاسخ پزشکی

سلام اقای دکتر پسر من ۶۷ روزش و حدود ۱۵ روز سرما خورده اول فقط خس خس سینه بود رفتیم پیش دکتر پور احمدی براش اموکسی ۲۵۰ دادن چند روز خورد کامل خوب نشد بردم پیش دکتر امیریان ایشون فقط کتوتیفن دادن تادوشنبه گذشته که بشدت سرفه های خلطی میکرد بردمش پیش دکتر امیریان آزیترمایسین ۱۰۰ دادن با اسپری که تا امروز که شنبه است خوب نشده اومدیم وقت بگیریم برای شما نتونستیم توروخدا بگین چکار کنم پسرم خیلی حالش بده و سرفه هاش زیاده داروهام الکی و خوب نمیشه فقط داره ضعیف ترش میکنه دکتر اگه راهی داره امروزبه ما وقت بدین بیایم خدمتون ممنون
نیما نظامی دیدگاه: 1 بازدید: 280 1398/11/12 12:35
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام ٦٧ روزه و سرفه حتما بهتر است بستري شود تا علت مشخص شود چون عفونت در اين سن خطرناك است به بيمارستان مراجعه كنيد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

>