پرسش و پاسخ پزشکی

سلام جناب دکتر شاه فرهت. پسرم 5 سالشه. از زمان انفولانزا دائما سرماخورده ست. حتی حین مصرف دارو هم یهو علائم سرماخوردگی برمیگزده. اوردم خدمت شما. گفتین حساسیت داره. کتوتیفن و سالمتابول دادید. به مدت یک هفته مصرف کرد و خوب شد. چهارشنبه درست شد یک هفته. دیگه بهش دارو ندادم. اما باز از روز جمعه بینیش بنده و با دهان نفس میکشه. در ضمن اقای دکتر لوزه راستش همیشه از لوزه چپش بزرگتره البته پسرم تو سن دو سالگی ای بی وی گرفت و از اون موقع انگار یه زخم روی لوزه ش هست. امروز هم یکم کسله و دهنش یکم بو میده. چکارش کنم دوباره بیارم خدمتتون؟
امیرعباس و امیرعلی قربانی دیدگاه: 0 بازدید: 807 1398/11/12 20:13
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
ميتوانيد داروها را براي ٣ روز ديگر تمديد كنيد بهبودي نداشت ويزيت شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید