پرسش و پاسخ پزشکی

سلام من ی بچه یک ساله دارم که حدود یک ماه پیش به مطب شما آوردم که شما فرمودین فلج اطفال موقت دارین باید تغذیه خاصی داره آیاماست و ترشیجات برای او ضرر دارد در ضمن هر چه غذا میخوره در خس او میپره حتی آب دهانش و روزی دو بار سکسکه میکنه آیا سکسکه مشکل معده دارد
رهام دانشیار دیدگاه: 0 بازدید: 771 1398/11/12 22:13
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام من متوجه سوالتون نشدم در ويزيت قبلي چي گفته شده؟ سكسكه علامتي از مشكل معده نميباشد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید