پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر عزیز
نوزاد ۹۰ روزه من حدود سه روزه شکمش کار نداده و فقط شیر مادر میخوره.
البته ی هفته ای هست روز در میان شکمش کار میده اما الان سه روزه جیش نکرده
وزن تولدش ۳/۱۰۰ و وزن الانش ۷/۱۰۰
راستی آقای دکتر وزن گیریش خوب بوده
ممنونم
میثم شرفی دیدگاه: 0 بازدید: 1109 1398/11/13 10:12
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
وزن گيري خوب بوده است در مورد مدفوع اگر سه روز نداشته باشد ايرادي ندارد به شرطي كه اتساع شكم و استفراغ نداشته باشد ولي اگر سه روز ادرار نداشته حتما يك دستمال كاغذي را داخل پوشك گذاشته در محل ادرار كردن اگر تا شب خيس نشد نياز به بررسي دارد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید