پرسش و پاسخ پزشکی

سلام خسته نباشید دختر من ۱۴ ماهشه وزنش ۸۳۰۰ بوده و قدش ۷۳البته وزن تولد ش۷۲۰۰و قد تولد ۵۰ الان خیلی کم اشتهاس برای رشد بهتر مولتی سانستول گرفتم ولی حاوی زینک نیس میشه راهنمایی بکنید بهترین مولتی چیه که حاوی زینک باشه و میزانش لطف کنید
ava avaiee دیدگاه: 0 بازدید: 655 1398/11/16 20:04
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام در مورد مولتي ويتامين شربت كيندرزينك مناسب ميباشد و طعم خوبي هم داردو ميزان ان هم ٥ سي سي روزانه بدهيد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.