پرسش و پاسخ پزشکی

با سلام برای پسر 16ماه ام قطره ی آهن سیدرال و مولتی ویتامین ویتان تجویز کردید، آیا می‌شود به جای سیدرال از آهن ایرانی استفاده کرد و چه مارکی؟ وباتوجه به استفاده از آهن ایرانی از شربت ویتان وآهن چه مقداراز هرکدام روزانه استفاده شود؟
محیا امامی کورساعت دیدگاه: 0 بازدید: 888 1398/11/18 19:43
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
اگر ويتان ٥ سي سي بدهيد ميتوانيد اهن استفاده نكنيد بجاي سيدرال ميتوانيد از اهن ايراني هم استفاده كنيد ولي اگر اهن ايراني استفاده كرديد از مولتي ويتاميني استفاده كنيد كه حاوي اهن نباشد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید