پرسش و پاسخ پزشکی

سلام من پیام دادم ۱۹ ام پسرم رو اوردم پشتون برای سرماخوردگی پاسخ شما رو خوندم اما چون سن پسرم ۸۰ روزش و وزنش ۶۳۰۰ واسه اون پرسیدم شما گفتین کتوتیفن رو ادامه بدم و مدفوع سبز رنگ مشکلی نیست و قطره بینی استفاده کنم ایا درسته بل توجه به سن ؟
نیما نظامی دیدگاه: 0 بازدید: 287 1398/11/27 17:34
پاسخ از: دکتر
سلام اگر علایم سرفه و خس خس داره هر ۱۲ ساعت یک سی سی اشکالی نداره
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

>