پرسش و پاسخ پزشکی

سلام خسته نباشین؛پسرم ۶ ماه و بیست وسه روزشه ؛ طبق دستور شما شربت مولتی ویتامین کیندر زینک روزی ۲ونیم میلی بهش میدم ، روی جعبش نوشته طی یک ماه باید استفاده شود الان بیست و سه روزش گذشته و شیشه شربت نصفه نشده هنوزیعنی سر یک ماه باید شیشه شربت رو بریزم دور؟؟؟ همیشه تو یخچال نگهداری کردم. سوال دوم ؛ پسرم موقع تولدش دوکیلو هفتصدوپنجاه بوده وزن الانش هفت کیلو و نیمه ؛ وزنش خوبه؟؟اشکال نداره بهش سویق گندم یا برنج بدم ؟
فرشته صابری دیدگاه: 0 بازدید: 783 1398/11/28 23:47
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام نيازي نيست دارو را عوض كنيد تا اتمام شيشه استفاده كنيد در ضمن وزن گيري خوب بوده درمورد سويق هم ميتوانيد بدهيد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.