پرسش و پاسخ پزشکی

با عرض سلام و خسته نباشید خدمت اقای دکتر کودک۱۶ماهه دختر دارم دوماهه که اندازه دور سر تغیری نکرده هنگام تولد اندازه دور سر ۳۳ بوده و الان ۴۵شده با مراجعه به مرکز بهداشت گفته شده که حتما پیگیری شود خواهشمندم راهنمایی کنید با تشکر فراوان
سما و اسرا محسنی دیدگاه: 0 بازدید: 786 1398/11/29 23:42
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام حتما بايد ويزيت شود و بقيه عملكرد مغزي بررسي شودو صرف عدم افزايش سر ملاك نميباشد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید