پرسش و پاسخ پزشکی

سلام اقای دکتر من قبلا پیام دادم بابت خس خس سینه و گرفتگی بینی پسرم شما گفتین کتوتیفن رو ادامه بدم چند روز دیگه هم دادم فرقی نکرد قطره بینی هم میزنم فرقی نمیکنه زیاد، شبها بخاطر گرفتگی خیلی اذیت میشه بخور سرد هم داریم، سرماخوردگیش خوب شد اما خس خس سینه و گرفتگی نه چکار باید بکنم ؟
نیما نظامی دیدگاه: 0 بازدید: 304 1398/12/03 18:01
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
اولا بخور را قطع كنيد ثانيا اگر بمدت دو هفته شده و بهبودي نداشته بهتر است مجددا ويزيت شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

>