پرسش و پاسخ پزشکی

سلام.پسر ۱۰ ماهه دارم‌.بابت خس خس سینه وسرفه هایش که خلطی است مراجعه کردم.اسپری فلیکسوتاید به مدت ۱ هفته مصرف شد. اما بهبودی حاصل نیافت.هنگام نفس کشیدن صدای غل غل دارد.قابل ذکر است که پسرم تب نداشته و ندارد.در ضمن زیر چشم هایش بنفش مایل به صورتی است‌.با تشکر.
سید مرتضی حسینیان دیدگاه: 0 بازدید: 1148 1398/12/05 19:03
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام اسپري را بمدت يك هفته ديگر استفاده كرده و از شربت سيتريزين هم ٢ سي سي شب ها بدهيد در صورت عدم بهبودي تا هفته اينده مراجعه شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید