پرسش و پاسخ پزشکی

سلام اقادکتر بچهامو هفته پیش اوردم پیشتون پسرمو براچشمش و به قول شما خواهر شوهرمم ی نگاه کردین و گفتین اینا ی الرژی دارن بهشون ی شربت دادین به اسم هیدروکسی زین بعداز ی هفته امروز از صبح ب‌دن پسرم زیرپوستی ریخته وقرمز شده به نظر شما از چیه شبم نیمرو خوردم بعد دل درد شدالان ۸ماهشون تموم شده من هنوز تا دیشب نیمرو نخورده بودم میشه از نیمرو باشه مسواک انگشتیم دیشب کشیدم برا اولین بار
طهورا عباس پور دیدگاه: 0 بازدید: 916 1398/12/05 21:50
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
در صورت ضايعات پوستي بهتر است ويزيت شود تا علت مشخص شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.