پرسش و پاسخ پزشکی

با عرض سلام خسته نباشید.آقای دکتر من روز یکشنبه پسرم رو ختنه کردم.موعد واکسن دو ماهگی فرزندم روز شنبه هفته آینده است.میخواستم بپرسم آیا تزریق واکسن فرزندم رو شنبه انجام بدهم یا با تاخیر این کار رو انجام بدهم؟و اگه نظرتون با تاخیر هست چند روز فرصت دارم واسه واکسن دو ماهگیش؟آیا تزریق واکسن با شیوع کرونا در حال حاضر به صلاحه؟
باراد اعلم کفشچی دیدگاه: 0 بازدید: 1936 1398/12/06 19:08
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام در مورد واكسن ارتباطي به ختنه كردن ندارد و اينكه ميتوانيد تزريق كنيد تنها موردي كه واكسن ديرتر تزريق ميشود وجود بيماري تبدار ميباشد در مورد كرونا هم ارتباطي با واكسن ندارد فقط حتما شستشو دستها بعد از مراجعه به مركز بهداشت انجام شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید