پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر دخترم یک ماه دارد شیر خوب میخوره ولی وقتی میخواد آب دهانش رو قورت بده یکم حالت اینکه گلو رو میخوایم صاف کنیم میکنه و نق میزنه طب هم نداره اب ریزش بینی نداره ولی بینیش گاهی کیپ میشه که باید قطره بریزیم تا بتونه شیر بخوره .آیا سرما خورده چی بای بهش بدم ?ممنون
لیانا قادری دیدگاه: 0 بازدید: 792 1398/12/07 12:32
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام با توجه به سن حتما بايد ويزيت شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید