پرسش و پاسخ پزشکی

سلام وقت بخیر اقای دکتر فرهت خسته نباشید ، من یه هفته پیش توی مدفوع پسرم که چهار ماه و سه هفتش بود خون دیدم سریع به نزدیک ترین پزشک مراجعه کردم ایشون فرمودن شاید الرژی به پروتیین لبنیات داره باید تا سه هفته نخورید منم قطع کردم و بعد از یه بار دیگه که خون دیدم دیگه ندیدم تا امروز که شده یه هفته دوباره خون دیدم داره میشه پنج ماهه پسرم به نظرتون از چی میتونه باشه و ایا خطرناکه ؟
ارشاویر حسینی دیدگاه: 1 بازدید: 1118 1398/12/07 13:40
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام اره معمولا علت اصلي خون در مدفوع در اين سن حساسيت به لبنيات ميباشد ولي براي اطمينان بهتر است ويزيت شود تا علت مشخص شود ودر صورتي كه مجددا تكرار شود حتما بايد بستري شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید