پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر،نوزاد (120)روزه داریم که وزن تولدش (۳/۱۰۰گرم )بود.رفلاکس هم داره.تا دو ماهگی وزنش به ۷/۱۰۰رسید.تا دو ماهگی مادرش بخاطر رفلاکسش رژیم پروتئین گاوی گرفته بود از دو ماهگی به بعد رژیم رو شکست.الان دو ماهه که حتی یک گرم وزن هم نگرفته است.شیر نمیخوره باید به زور بهش شیر بدی خیلی کم خواب هم شده خیلی بی قراری میکنه،اصلا شیر نمیخوره،شب ها تا صبح نمی‌خوابه صد بار بیدار میشه،وقتی هم میخوای بهش شیر بدی یکم که میخوره بعد سینه رو ول می‌کنه جیغ میکشه
میثم شرفی دیدگاه: 0 بازدید: 1483 1398/12/09 21:54
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
بايد حتما ويزيت شود تاعلت مشخص شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید