پرسش و پاسخ پزشکی

سلام ، کودک من نزدیک یکسال دارد هر چند روز یکبار بعد از غذا خوردن تمام غذایش یا بخشی از آن را بالا می آورد البته قد و وزنش خوب است، قد ۸۳ سانت و وزن ۱۲ ، فقط مشکل بالا آوردن دارد بعضی وقتا یک هفته خوب است اما گاهی اوقات چند روز پشت سر هم یا روز در میان بالا می اورد، لطفا راهنماییم کنید ممنونم، در ضمن خیلی بی اشتهاست و روی صندلی غذا میگذارمش و برایش فیلم و ... میگذارم که غذا بهش بدهم
پگاه کمالی دیدگاه: 0 بازدید: 779 1398/12/12 02:01
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
با توجه به وزن گيري نرمال احتمالا مورد خاصي نداشته ولي بايد حتما ويزيت شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.