پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر ، پیرو سوال قبلی برای مصرف استامینوفن فرمودین برای بچه ۱۶ کیلویی باید ۸سی سی شربت استفاده کنم یا یک قرص کامل استامینوفن ۳۲۵، آیا درست میگم ، چون اگه محاسبه کنیم مقدار استامینوفن یک قرص کامل از ۸ سی سی شربت خیلی بیشتر میشه ، یا نصف قرص ۳۲۵ کفایت میکند ممنون میشم از راهنماییتون
آرمان عبدالهی دیدگاه: 0 بازدید: 1064 1398/12/12 16:13
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
در مورد شربت اره ٨ سي سي در مورد قرص تقريبا يك قرص كامل يا سه چهارم قرص بايد بدهيد نصف كم ميباشد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید