پرسش و پاسخ پزشکی

سلام اقای دکتر من دخترمو حدود10روز قبل اوردم پیشتون ده روزی بودسرفه میکرد اسپری دادید 5روززدم خوب شد کلا. دوسه روز خوب بود بعدش روزی یکی دوتا سرفه ی معمولی میکرد ولی الان دوروزه خیلی سرفش شدید شده به حدی که شبا از سرفه خوابش نمیبره و سرفش بیست دقیقه ای بند نمیاد. سرفه هاش خشکه بینش یکی خلتیه شربت دیفن و پروسپان رو امتحان کردم هیچ اثری نکرد اسپری رو هم که میزنم اثری نمیکنه الان چی باید بهش بدم؟ایا هنوز اسپری رو استفاده کنم روزی چند بار؟
حلما شادکامی دیدگاه: 0 بازدید: 1249 1398/12/13 17:01
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
اگر سرفه شب ها بوده معمولا به ٢ دليل ميباشد يكي حساسيت كه توصيه ميشود فعلا ديفن را بدهيد يا بدنبال عفونت بوده كه بهتر است تا ١٤ روز اسپري را استفاده كرده در صورت عدم بهبودي مراجعه شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید