پرسش و پاسخ پزشکی

سلام اقای دکتر من همونیم که پیام دادم بچمو ده روز قبل اوردمو اسپری دادین دوروز پیش پیام دادم یادم رفت بگم بچم 15ماهشه وده کیلو چه شربتی باید بهش بدم؟بچم فقط صبح های زود توی خواب سرفه ی خشکو و بعضی وقتا خلتی داره و توی روزسه چهار بار فقط سرفه میکنه ؟اسپری رو ادامه بدم یانه؟واینکه یکی از اقواممون بچش 10سالشهو هنوز شب ادراری داره میشه بیاره پیشتون واسه ویزیت یانه بزرگه و شما فقط نوزادانو ویزیت میکنین؟
حلما شادکامی دیدگاه: 0 بازدید: 1348 1398/12/15 16:54
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
در مورد سرفه در ١٥ ماهه اسپري سالبوتامول ٢ پاف هر ٦ ساعت و شربت كتوتيفن ٢سي سي هر ١٢ ساعت بدهيد تا يك هفته بهبودي نداشت مراجعه شود در مورد شب ادراري هم بهتر است به متخصص كليه كودكان مراجعه شود ولي اگر تمايل داشتند ميتوانند تشريف بياورند
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید