پرسش و پاسخ پزشکی

سلام آقای دکتر عزیز
نوزاد ۱۲۰ روزه ای دارم ک وزن تولدش ۳ و وزن الانش ۷/۳۰۰ است
وقتی واکسن ۴ ماهگیش را زدیم بعد یک روز جای واکسن قرمز شد وتا یک روز قرمز بود وبعد ک خوب شد پر از دونه دونه شده و جای واکسن سفت است آیا حساسیت دارد؟
وغذای کمکی رو شروع کردم فرنی با شیر پاستوریزه درست کردن و بعد از یک روز دل درد شد ومدفوعش سبز شد آیا ب شیر گاو حساسیت دارد؟
و شیر خشکی معرفی کنید ک مخصوص نوزادانی ک ب پروتین گاوی حساسیت دارند بگوییدو در ضمن شیر خشک آچ آ دادیم بدنش ریخته بیرون
تورو خدا جواب بدید خیلی اوضاع بچم بده تو روخ ا سوالامو جواب بدید ممنون
میثم شرفی دیدگاه: 0 بازدید: 1538 1398/12/19 21:10
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
در مورد محل واكسن گاهي اتفاق افتاده نگران نباشيد البته اگر تب ندارد / در مورد شروع غذاي كمكي زود شروع شده بايد حتما انتها ٤ ماهگي يعني ٥ ماهگي غذا كمكي شروع شود ودر مورد حساسيت به شير گاو يكم تصميم گيري زود ميباشد بهتر است تغذيه با همان شير خشكي كه تا الان انجام ميشده ادامه يابد و يا اگر شير مادر بوده همان داده شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید