پرسش و پاسخ پزشکی

باسلام پسر 18ماه ای دارم که در 9ماه گی دو تا دندان پایین و یازده ماهگی دوتا دندان بالا درآورد و از یازده ماه به بعد دیگه هیچ دندانی در نیاورده است آیا مشکلی نیست؟ با توجه به این که روزانه 5سی سی شربت ویتان استفاده می‌شود آیا لازم است قطره آد جدا استفاده شود؟واینکه فقط 4کلمه می‌تواند صحبت کند آیا حرف زدنش دیر نشده؟ شربت ویتان تا دوسالگی می‌توان استفاده کرد؟
محیا امامی کورساعت دیدگاه: 0 بازدید: 725 1398/12/19 22:56
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام در مورد دندان ميتواند طبيعي باشد نگران نباشيد البته فرم خود دندان ها هم مهم بوده و در اولين ويزيت مشاهده شود در مورد ويتان نيازي به ا د نيست بله تا دو سالگي حتما بايد داده شود بعد از ان اختياري هستش در مورد تكلم هم كه فرمودين بايد در ٤ زمينه بررسي شود و تنها تكلم نبوده و بايد ويزيت شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید