پرسش و پاسخ پزشکی

سلام و خسته نباشید، دکتر فرحت برای مشکل دخترم مراجه کردم و فرمودید روده هایش گشاد شده و هر 12ساعت 5 سی سی پارافین تجویز کردید اما پارافین رو فقط در شیشه شیر،(شیر خشک آپتامیل) میخورد و متاسفانه چند بار هم پیش آمده که با وجود پارافین قادر به دفع نبوده و با شیاف صابون شکمش کار داده، داروی کم ضرر جایگزینی وجود ندارد؟ ضمن اینکه دائم پارافین توی حلقش میپرد و سرفه میکند، سن دخترم 2سال و وزنش 12.300 میباشد.
مریم عضدی نیا دیدگاه: 0 بازدید: 883 1398/12/24 00:51
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام بهتر است پارافين داده شود اگر پارافين نميخورد ميتوانيد از پودر پيدرولاكس استفاده كنيد هر ١٢ ساعت يك قاشق غذاخوري
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.