پرسش و پاسخ پزشکی

سلام.دخترم ۴ماه۳روزش هست.قد۶۳وزن۶کیلو۱۰۰.ازیک ماه پیش شکمش هفته ای یک بارکارمیکنه گاهی خیلی اذیت میشه موقع دفع مدفوع موقع خارج شدن گاز معده هم گاهی اذیت هست بهش قطره کلیکیز میدم.اشکالی نداره دیرکارمیده شکمش.واینکه واسه۴ماهگی بردمش بهداشت گفت وزن کم گرفته نمودارروبه پایین آمده.مشکلی هست یانه.ایاغذای کمکی باید شروع کنم و چی بدم بهش روزانه بهش غذای کمکی بدم خیلی هم علاقه داره به غذاخوردن .وزن هنگام تولد۳کیلوبود.
فرانک فلاح بهار دیدگاه: 0 بازدید: 823 1398/12/24 21:43
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
سلام در مورد عدم دفع اگر علايمي مانند تورم شكم يا استفراغ يا خوب شير نخوردن ندارد مشكلي ندارد در مورد شروع غذاي كمكي هم بهتر است ٥ ماهگي اغاز شود در مورد وزن گيري هم مناسب بوده فقط اگر نمودار رو به پايين باشد بهتر است ويزيت شود
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید