پرسش و پاسخ پزشکی

سلام جناب دکتر خسته نباشید من قبل مولتی ویتامین کیندر میدادم ولی چون دیگه پیدا نکردم مولتی ویتامین مارینوکس گرفتم میخواستم بدونم خوبه ومقدارش چقدر بدم درضمن دختر من ۱۵ ماهشه و وزنش ۸۶۰۰ وزن تولد ۲۷۰۰ و من نگرانم تو این بحران کرونا شما مطب تشریف میبرید اگه نیاز شد یه موقع بیایم
ava avaiee دیدگاه: 0 بازدید: 771 1398/12/24 23:50
پاسخ از: دکتر احمدشاه فرهت
٥ سي سي روزانه بدهيد وچون پيدا نميشود همين را بدهيد
گهوارک

سوالات پزشکی نوزادان

در گهوارک می توانید پاسخ تمام سوالات مربوط به مشکلات نوزادان را پیدا کرده و از مشاوه آنلاین استفاده کنید. همچنین اگر مطلب مورد نظر شما پیش تر توسط کاربران مطرح نشده بود، می توانید پرسش خود را مطرح کرده تا در اولین فرصت توسط تیم پزشکی همکار با ما به آن پاسخ داده شود.

پرسش به سوالات مادران

گهوارک با همکاری مجموعه ای از پزشکان متخصص، متعهد و تضمین شده به تمام سوالات شما مادران عزیز پاسخ می دهد. شما می توانید در هر ساعت از شبانه روز و حتی در ایام تعطیل به طور مستقیم با پزشک مورد نظر خود گفت و گو کرده و سوالاتتان در ارتباط با بیماری ها و مسائل مربوط به نوزادان را مطرح کنید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید. متخصصان ما به پرسش های شما در حوزه های گوناگون اعم از مسائل بهداشتی، واکسیناسیون، شیردهی و تغذیه، تغذیه نوپا، اختلالات یادگیری، دهان و دندان، تربیت و روانشناسی و ... پاسخ خواهند داد.

  • جهت اطلاع از ساعت نوبت دهی به کانال ما بپیوندید